AKORDEONO MUZIKA

Romantiškas akordeonas Jūsų šventei, renginiui, koncertui
            Akordeonininko kelią pradėjau Telšių muzikos mokykloje. Vėliau muzikos studijas tęsiau Vilniaus konservatorijoje. 2006 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijau magistro laipsnį. Dar studijuodamas  konservatorijoje ir vėliau LMTA su įvairiais ansambliais dalyvavau respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose, kuriuose pelniau ne vieną diplomanto ar laureato vardą. 2004 m. Italijoje Lanziano mieste vykusiame akordeonininkų konkurse pelniau laureato vardą ir solistų kategorijoje. 

             Po studijų  pradėjau rinkti pramoginės muzikos repertuarą ir koncertuoti solo bei ansamblyje  su smuikininke Irena Belickiene. Teko ne kartą akomponuoti vokalistei Urtei Dorotėjai Paliukaitei. O su  daininike iš Trakų Sandra Stasiūnaite Luskevičiene  ir šiuo metu turiu bendrą programą. 

          Solo groju įvairią romantišką lietuvišką, itališką, rusišką, prancūzišką musette, jazz stiliaus muziką ir t.t.Patirtis apie 15 metų įvairiuose renginiuose. Dalyvavau dviejuose Birštono akordeono muzikos festivaliuose. Esu dažnai kviečiamas koncertuoti sanatorijų poilsiautojams.

          Renginius įgarsinu kokybiška aparatūra.